![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ART / Lithographs / Graphic art 13005040
*
nr 1300 5040
GRAPHIC ART
4 pcs, seascape, coloured, eftertryck. Subject: 25x34,
4 st, Marin, Kolorerade, eftertryck. Ej signerad. Motivet: 25x34 cm
Estimate:
800
Sold:
SEK 250
Auction date:
Monday January 13 2020
at 20:29:17
- Bid history
Time
Bidder
Bid
10/1 13:30:44
1
100 kr
11/1 13:38:06
1
200 kr
13/1 20:24:17
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eftertryck ej signerad fartyg fartygsporträtt grafiska blad kolorerade litografier marin marinmotiv marinmålning
-
6209 LITOGRAPH IN C..
Antonio Segui (1934-2022). Signed, numbered 26/99,..//
Auction ends
in 10 days
1 juli at 18:18
-
6283 LITOGRAPH IN C..
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signed. Litograph in ..//
Auction ends
in 10 days
1 juli at 18:32
-
5020 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Signed, numb..//
Auction ends
in 10 days
1 juli at 20:47
-
6296 LITOGRAPH IN C..
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sweden. Sign..//
Auction ends
in 10 days
1 juli at 18:10
-
6012 LITOGRAPH IN C..
Frédéric Iriarte (b. 1963). Signed, numbered 81/19..//
Auction ends
in 10 days
1 juli at 18:49
-
5142 LITOGRAPH IN C..
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sweden. Utsikt..//
Present: SEK 100
Auction ends
in 10 days
1 juli at 19:08
*
GRAPHIC ART
nr 1300 5040
GRAPHIC ART
4 pcs, seascape, coloured, eftertryck. Subject: 25x34,
4 st, Marin, Kolorerade, eftertryck. Ej signerad. Motivet: 25x34 cm
Estimate: | 800 |
---|---|
Sold: | SEK 250 |
Auction date: |
Monday January 13 2020 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
10/1 13:30:44 | 1 | 100 kr |
11/1 13:38:06 | 1 | 200 kr |
13/1 20:24:17 | 2 | Vinnande bud |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eftertryck ej signerad fartyg fartygsporträtt grafiska blad kolorerade litografier marin marinmotiv marinmålning
-
6209 LITOGRAPH IN C..
Antonio Segui (1934-2022). Signed, numbered 26/99,..//
Auction ends
in 10 days
1 juli at 18:18 -
6283 LITOGRAPH IN C..
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signed. Litograph in ..//
Auction ends
in 10 days
1 juli at 18:32 -
5020 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Signed, numb..//
Auction ends
in 10 days
1 juli at 20:47
-
6296 LITOGRAPH IN C..
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sweden. Sign..//
Auction ends
in 10 days
1 juli at 18:10 -
6012 LITOGRAPH IN C..
Frédéric Iriarte (b. 1963). Signed, numbered 81/19..//
Auction ends
in 10 days
1 juli at 18:49 -
5142 LITOGRAPH IN C..
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sweden. Utsikt..//
Present: SEK 100
Auction ends
in 10 days
1 juli at 19:08